7-й тур чемпіонату України. «Шахтар» — «Динамо» — 3:1. Огляд матчу, статистика

2022-10-16 18:51 Цього вікенду відбуваються матчі 7-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 16 жовтня, ... 7-й тур чемпіонату України. «Шахтар» — «Динамо» — 3:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 7-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 16 жовтня, зустрічалися донецький «Шахтар» та київське «Динамо». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото — О.Попов

Чемпіонат України. 7-й тур

«Шахтар» (Донецьк) — «ДИНАМО» (Київ) — 3:1 (1:0)
Голи: Зубков (29), Мудрік (48), Сікан (74) — Ванат (46).

Нереалізований пенальті: Траоре (45, воротар).

Попередження: Михайличенко (11), Конопля (55), Сікан (63), Степаненко (71), Петряк (87) — Ванат (14).

Вилучення: Забарний (69).

«Шахтар»: 81.Трубін, 26.Конопля, 5.Бондар, 22.Матвієнко, 15.Михайличенко, 21.Бондаренко, 6.Степаненко (К) (Назаріна, 76), 8.Судаков (17.Джурасек, 81) , 11. , 10.Мудрік (34.Петряк, 81) 2.Траоре (14.Сікан, 59).
Запасні: 1.Шевченка, 30.П’ятов, 4.Кривцов, 7.Тотовицький, 15.Криськів, 19.Кулаков, 20.Топалов, 32.Козик.

«Динамо»: 35.Нещерет, 55.Вівчаренко (44.Дубінчак, 63), 25.Забарний, 34.Сирота, 24.Тимчик (7.Кабаєв, 63; 4.Попов, 76), 5.Сидорчук, 8.Шепелєв (19. Гармаш, 63), 29. Буяльський, 20. Караваєв (94. Кендзера, 87), 15. Циганков, 11. Ванат.
Запасні: 74. Ігнатенко, 6. Бурда, 9. Періс, 18. Андрієвський, 22. Лонвейк, 30. Діалло, 41. Бесєдін.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Команди активно розпочали зустріч, хоча перші хвилини поєдинку більше запам’яталися фолами та жовтими картками, ніж самою грою. Вже до 15-ї хвилини ми побачили три попередження — Михайличенко у «Шахтаря» і Вівчаренко з Ванатом у «Динамо».

Ближче до середини тайму, здавалося, ініціативою заволоділи динамівці, але гірники, після невеликої паузи, знову пішли вперед великими силами. Спершу Зубков створив перший гольовий момент у матчі: півзахисник донеччан пробив з-за меж штрафного майданчика — м’яч пролетів біля штанги воріт Нещерета, а буквально через дві хвилини Олександр зумів відкрити рахунок у поєдинку. Після подачі з кутового, Траоре скинув м’яч на Зубкова, який з кількох метрів без проблем пробив точно. 1:0.

Після пропущеного голу підопічні Луческу тут же кинулися відіграватися: Циганков пробив з льоту, але Трубін зіграв надійно і взяв м’яч у руки. Відверто кажучи, кияни так і не змогли створити хоч один небезпечний момент біля воріт суперника в першому таймі. А ось «Шахтар» міг піти на перерву з більш комфортною перевагою. На 43-й хвилині Тимчик сфолив на Мудрику у штрафній та головний рефері матчу Катерина Монзуль призначила пенальті! Удар із «точки» взявся виконувати Траоре, але Нещерет вийшов переможцем із цієї дуелі, зумівши парирувати удар форварда «Шахтаря»! На цьому всі головні події в першій половині зустрічі завершилися.

А ось початок другого тайму видався просто космічним! На 46-й хвилині футболістам «Динамо» вдалося зрівняти рахунок! Після навісу Циганкова з флангу, Ванат виграв боротьбу на другому поверсі і точно пробив головою. 1:1! Але не встигли динамівці порадіти голу, як за дві хвилини «Шахтар» знову вийшов уперед у рахунку: Мудрик, прийнявши м’яч біля штрафного майданчика «Динамо», змістився в центр і пробив точно у кут воріт — 2:1!

Після такого грандіозного старту в другому таймі команди і не думали зупинятися далі. Команди мало не щохвилини проводили небезпечні атаки. Луческу, розуміючи, що треба додавати в атакі, провів потрійну заміну. Але всі ідеї тренера впали на 69-й хвилині, коли захисник Ілля Забарний отримав червону картку. Динамівець сфолив на Сікані, який міг вийти один на один з Нещеретом. Це видалення, зрозуміло, зіграло на руку «Шахтарю». Вже на 74-й хвилині все той же Сікан забив третій гол: після довгого пасу на Мудрика і передачі поперек штрафної, форварду залишалося лише переправити м’яч у порожні ворота. 3:1! Підсумок зустрічі було майже вирішено.

За кілька хвилин до кінця поєдинку Буяльський міг скоротити відставання в рахунку — півзахисник киян вийшов майже один на один з Трубіним, але Бондар встиг вибити м’яч. Таким чином, «Шахтар» здобув перемогу над «Динамо». «Гірники» піднялися на другий рядок у турнірній таблиці, а «біло-сині» опустилися на дев’яту.

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» проведе 19 жовтня. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Металіст».