Ігнатенко відзначився голом за «Бордо» (ВІДЕО)

2022-10-18 07:39 Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб. Данило Ігнатенко ... Ігнатенко відзначився голом за «Бордо» (ВІДЕО)

Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб.

Данило Ігнатенко

25-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Бордо» на вчорашній виїзний матч 12-го туру французької Ліги 2 (другий по рангу дивізіон) з Бастією«, а на 83-й хвилині зустрічі він ударив головою після подачі з у у ворота суперника. Цей гол вивів «Бордо» вперед, але команда Ігнатенко примудрилася упустити перемогу на пятій компенсованій хвилині другого тайму.

Чемпіонат Франції, Ліга 2. 10-й тур

«Бастія» — «Бордо» — 1:1 (0:0)
Голи: Ван ден Керкхоф (90+5)— ІГНАТЕНКО (83)

Додамо, що Ігнатенко у поточному сезоні зіграв за «Бордо» в 11 матчах (в усіх випадках він опинився в стартовому складі), і на його рахунку два голи і одна результативна передача.

Щодо самого «Бордо», то після 11-ти турів Ліги 2 команда Ігнатенко набрала 24 очки і одноосібно лідирує в турнірній таблиці, але «Ам’єнм», «Гавр» і «Сошо», які йдуть слідом, мають всього на.