Клопп: «Ліверпуль» провів відмінний перший тайм»

2022-10-20 22:17 Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу своєї команди у матчі 12-го туру АПЛ проти «Вест ... Клопп: «Ліверпуль» провів відмінний перший тайм»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу своєї команди у матчі 12-го туру АПЛ проти «Вест Гема».

Юрген Клопп, Getty Images

— Думаю, перший тайм ми провели добре, хоча кінцівка підвела. З іншого боку, Аліссон відбив пенальті, тож можна сказати, що все нормально. Звичайно, через призначений пенальті могло здатися, що нам пощастило, але це не так — ми провели відмінну гру у першому таймі. Ми грали у хороший футбол, створювали моменти, забили гол, влучили у штангу, Фаб’янські кілька разів врятував свою команду.

У другому таймі ми грали не так добре, тож гра стала відкритою. У нас, як і раніше, були моменти, але в цілому ми були недостатньо завзяті, щоб контролювати гру. А якщо ти не контролюєш гру, «Вест Гем» буде тут. Зрештою, нам був потрібен Аліссон, потрібен був великий палець Мілнера та ще кілька речей. Загалом, я вважаю, що ми заслужили три очки. Зараз дуже важливий, дуже важкий період для всіх команд, тому потрібно просто досягати результату, а за три дні грати вже з наступним суперником. Така ситуація, тому все добре, — сказав Юрген Клопп.

20.10.2022, 22:17