Грем Поттер: «Заміна Кукурельї на 36-й хвилині? МЮ тиснув на нас і ми підсилили півзахист»

2022-10-24 02:39 Головний тренер «Челсі» Грем Поттер розповів, чому він вирішив замінити Марка Кукурелью у першому таймі у ... Грем Поттер: «Заміна Кукурельї на 36-й хвилині? МЮ тиснув на нас і ми підсилили півзахист»

Головний тренер «Челсі» Грем Поттер розповів, чому він вирішив замінити Марка Кукурелью у першому таймі у поєдинку 13-го туру АПЛ проти «Манчестер Юнайтед».

Марк Кукурелья, Getty Images

— У мене було відчуття, що суперник тисне на нас у центрі півзахисту. Ми потребували ще одного футболіста у цю зону, щоб краще пресингувати і розпочинати власні атаки. Це було всього-навсього відчуття. Мені було складно приймати це рішення, проте хлопці добре відреагували і виклалися на повну, — сказав Грем Поттер.

Нагадаємо, що у матчі проти «Манчестер Юнайтед» Грем Поттер замінив Марка Кукурелью на 36-й хвилині зустрічі.