Бейл допоміг «Лос-Анджелесу» здобути Кубок МЛС

2022-11-06 22:13 Валлійський вінгер Гарет Бейл додав ще одний трофей до свого музею. Разом із «Лос-Анджелесом» 33-річний футболіст ... Бейл допоміг «Лос-Анджелесу» здобути Кубок МЛС

Валлійський вінгер Гарет Бейл додав ще одний трофей до свого музею. Разом із «Лос-Анджелесом» 33-річний футболіст став чемпіоном МЛС.

Гарет Бейл

Основний час фіналу плей-оф МЛС між «Лос-Анджелесом» і «Філадельфією» завершився нічийним рахунком 2:2. Коли на 124-й хвилині матчу після голу Джека Елліотта здавалося, що перемога вже в руках у «Філадельфії», про себе нагадав Бейл.

У попередніх матчах плей-оф «Лос-Анджелес» не вдавався за допомогою до Гарета, і тільки у фіналі валлієць з’явився на полі на 97-й хвилині. На 128-й хвилині Бейл реалізував навіс з флангу Дієго Паласіоса, чим витягнув переможний для команди квиток у післяматчевій одинадцятиметровій лотереї.

У вирішальному епізоді матчу героєм став воротар «Лос-Анджелеса» Джон МакКарті, який замінив травмованого Максіма Крепо на 117-й хвилині. МакКарті відбив три пенальті, чим залишив «Філадельфію» без шансів на трофей.

06.11.2022, 22:13