Піке отримав червону картку у перерві матчу за те, що образив матір головного арбітра (ВІДЕО)

2022-11-09 11:34 Вчорашній матч 14-го туру чемпіонату Іспанії між «Осасуною» та «Барселоною» (1:2) ознаменувався скандалом, в центрі якого ... Піке отримав червону картку у перерві матчу за те, що образив матір головного арбітра (ВІДЕО)

Вчорашній матч 14-го туру чемпіонату Іспанії між «Осасуною» та «Барселоною» (1:2) ознаменувався скандалом, в центрі якого опинився захисник команди гостей Херард Піке.

Херард Піке

Після закінчення першого тайму, який завершився з рахунком 1:0 на користь «Осасуни», і по ходу якого з поля був вилучений нападник «Барселони» Роберт Левандовскі, Піке підійшов до головного арбітра матчу, щоб висловити тому невдоволення якістю арбітражу. Спілкування між рефері і футболістом не задалося, і, в підсумку, Піке перейшов на образливі репліки.

Як стверджує Marca, футболіст образив матір арбітра. А саме сказав на його адресу наступну фразу: «Єб*** ганьба. Я с*у на твою еб***у матір». У результаті Піке отримав червону картку (причому вже в підтрибунному приміщенні), а його поведінка була відображена в рапорті арбітра про матч.