Олександр Кучер: «Ніччя з «Ворсклою» закономірна»

2022-11-14 07:30 Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з полтавською «Ворсклою» (1:1) у ... Олександр Кучер: «Ніччя з «Ворсклою» закономірна»

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з полтавською «Ворсклою» (1:1) у 13-му турі чемпіонату України.

Олександр Кучер. Фото — scdnipro1.com.ua

«Була цікава гра з двома різними таймами. У першому таймі ми дуже добре виглядали і мали забивати більше, але пішли на перерву при рахунку 1:0. У другому таймі вже „Ворскла“ була активнішою, у неї було більше моментів, а в кінці гри ми могли як забити, так і пропустити. Тому вважаю, що результат у сьогоднішньому матчі закономірний.

Звісно, ​​хотілося, щоб усі м’ячі після наших ударів потрапляли в ворота, але це футбол, і все це ми розуміємо. До того ж, хлопці були втомлені, адже зіграли вже чотири матчі за десять днів, тож їм потрібен відпочинок. Вони всі молодці і віддавали всі сили, і я їм дуже вдячний за те, що вони якраз грають у футбол, показують гру», — сказав Кучер після матчу з «Ворсклою».