Патрік ван Леувен: «Могли забивати «Шахтарю» ще більше»

2022-11-14 07:56 Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен — про нічию з донецьким «Шахтарем» (2:2) у вчорашньому ... Патрік ван Леувен: «Могли забивати «Шахтарю» ще більше»

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен — про нічию з донецьким «Шахтарем» (2:2) у вчорашньому матчі 13-го туру чемпіонату України.

Патрік ван Леувен

«До матчу ми розуміли, що протистоятимемо хорошому супернику. У першому таймі у нас були моменти, і можемо сказати, що грали майже на рівних. А практично весь другий тайм ми стояли в обороні, грали на контратаках. Ми завжди шукаємо наші варіанти і можливості показати свою гру. Сьогодні в першому таймі це краще виходило, ніж у другому.

Ми відчували в першому таймі, що у нас є більше можливостей. На початку гри було хвилювання, але потім заспокоїлися, і команда почала грати у свій футбол. У другому ми хотіли продовжувати так, як закінчували перший тайм, діяти в своєму стилі і готувати атаки. Забили швидко другий гол, але потім менше виходило добре атакувати.

Мали можливості забити після нашого другого гола, але не вийшло. Однак я задоволений підсумковим результатом і роботою команди — всіх, хто виходив на поле, хто був на лаві запасних і підтримував партнерів», — сказав ван Леувен на прес-конференції після матчу з «Шахтарем».