Леднєв оформив дві гольові передачі в одному матчі за «Фехервар» (ВІДЕО)

2022-11-14 10:24 Півзахисник київського «Динамо» Богдан Леднєв, який виступає в угорському «Фехерварі» на правах оренди, відзначився дебютними результативними ... Леднєв оформив дві гольові передачі в одному матчі за «Фехервар» (ВІДЕО)

Півзахисник київського «Динамо» Богдан Леднєв, який виступає в угорському «Фехерварі» на правах оренди, відзначився дебютними результативними діями за свою нинішню команду цього сезону.

Богдан Леднєв (ліворуч) у матчі з «Кішвардою»

24-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Фехервару» на вчорашній матч чемпіонату Угорщини з «Кішвардою» і зумів оформити асистентський дубль. Спершу саме Леднєв на 25-й хвилині зустрічі віддав гольовий пас на Сабольча Шена, а в середині другого тайму українець в ефектному стилі асистував уже Ліриму Кастраті, вивівши того віч-на-віч із воротарем передачею через півполя.

Додамо, що Леднєв був замінений на 69-й хвилині матчу.

Чемпіонат Угорщини 16-й тур

«Фехервар» — «Кішварда» — 4:1 (2:0)
Голи: Шен (25, з передачі ЛЕДНЄВА, 31), Кастраті (65, з передачі ЛЕДНЄВА), Дардаї (88) — Маковські (62)

Гольові передачі Богдана Лєднєва в матчі з «Кішвардою»:

Додамо, що Леднєв у нинішньому сезоні провів за «Фехервар» 13 матчів, і до вчорашнього дня результативними діями не відрізнявся.

Кращий коментар

rfvik
Rfvik . - Наставник
14.11.2022 11:13
По чесноку,голевую можно считать только со вторым голом,с первым,чувак сделал три касания мяча,и только четвертым касанием забил .