Євро-2023 U-19. Юнацька збірна України із дублем Царенка розгромила Кіпр і вийшла до еліт-раунду

2022-11-20 18:15 Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) продовжила виступ у кваліфікації Євро-2023. ... Євро-2023 U-19. Юнацька збірна України із дублем Царенка розгромила Кіпр і вийшла до еліт-раунду

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) продовжила виступ у кваліфікації Євро-2023. Після перемоги над Косовом (1:0) свій другий поєдинок у групі 3 підопічні Сергія Нагорняка проводили у шведському місті Норрчепінг (стадіон «Норрчепінгс Ідроттспаркен») зі збірною Кіпру.

Євро-2023 (U-19). Кваліфікаційний раунд. Група 3

Україна U-19Кіпр U-194:1 (1:1)
Голи
: Варфоломєєв (12, пен.), Царенко (67, 69), Федор (79) — Савва (20).

Україна: Герета, Кітела, Удод, Слюбік, Булеза (К), Федор (Харабара, 85), Варфоломєєв, Ярмолюк (Семенець, 90+2), Лосенко (Царенко, 58), Горбач (Пастух, 85), Ющенко (Пушкарьов, 58).

Кіпр: Стіліанідіс, Венізелу, Каяфас, Евангелу, Фенерідіс (Джіама, 63), Цуцукі (Атанасіу, 71), Вронтіс (К), Асіменос (Дейфер, 71), Зінонос (Кіріакідіс, 71), Савва, Георгіу (Спірідакіс, 75).

«Синьо-жовті» добре розпочали перший тайм і повели вже на 12-й хвилині. Александрос Каяфас сфолив у власному штрафному, і Іван Варфоломєєв реалізував пенальті. Однак кіпріоти не знітилися і за вісім хвилин відновили рівновагу. Мети досяг удар Андреаса Савви — 1:1.

У другому таймі справу вирішив джокер Сергія Нагорняка — Антон Царенко, який вийшов на заміну на 58-й хвилині. Незабаром півзахисник «Динамо» протягом двох хвилин оформив дубль, який і переломив хід зустрічі. Крапку ж у ній на 79-й хвилині поставив Олег Федор — 4:1.

Таким чином, збірна України U-19 набрала шість очок і забезпечила собі місце в еліт-раунді відбору Євро-2023, оскільки нижче другого рядка не фінішує. Залишається відкритим лише питання, з якого місця «синьо-жовті» туди кваліфікуються. Наступний матч наша команда проведе 23 листопада проти Швеції.

Нагадаємо, дві перші команди кожної з 13-ти груп та найкращий володар третього місця (за результатами матчів із першою та другою командами групи) навесні 2023 року приєднаються в елітному раунді відбору до Португалії. Збірна Мальти здобула пряму перепустку до фінальної стадії на правах господаря турніру. Туди ж потраплять переможці семи груп еліт-раунду. Жеребкування цього етапу турніру відбудеться 8 грудня поточного року.

20.11.2022, 18:15
Чемпионат Франции Монпелье Нант 1 : 1 Закінчився
Чемпионат Украины Минай Черноморец - : - 27 апреля 13:00
Днепр-1 Динамо - : - 27 апреля 13:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Ливерпуль - : - 27 апреля 14:30