Юрій Вернидуб: «Зіграли без характеру. І тут питання до мене»

2022-11-20 21:49 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб — про поразку своєї команди від харківського «Металіста 1925» (0:2) ... Юрій Вернидуб: «Зіграли без характеру. І тут питання до мене»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб — про поразку своєї команди від харківського «Металіста 1925» (0:2) у сьогоднішньому матчі 14-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб. Фото — fckryvbas.com

«Не вистачило характеру. Це те, чого сьогодні було достатньо в суперника. Так грати без вдачі неможливо. Хоча попереджали хлопців, що дуже важливий матч. Тим більше, все робилося для того, щоб зіграти на домашнім стадіоні, в Кривому Розі.

Таке незрозумілий перший м’яч влетів... Це десь, можливо, зіграло свою роль, надломило хлопців. Хоча був момент, забий Дмитро Хомченовський... Все було б інакше. „Металіст 1925“ після голу змінив вектор гри, почав грати на контратаках. А нам треба було забивати, тому багато хто атакував. В кінці тайму пропустили другий гол на контратакі. Думаю, це „зламало“ команду психологічно. А другий тайм уже така гра... Ніхто не забив.

Мені дуже не сподобалася наша гра. Насамперед, у плані відсутності характеру. Мали його показати. Якщо його немає — думаю, питання до мене як до головного тренера. Розбиратимемося з хлопцями, чому так вийшло. Думаю, наступна гра буде зовсім іншою, а там подивимося.

Погодні умови? Вони були однакові обох команд. Треба налаштовуватися і грати в будь-яку погоду. Я казав хлопцям перед грою: тільки характер, тільки боротьба, тоді ми переможемо. Але коли гравці приходять у роздягальню з поля, а футболка у них не брудна, хіба це боротьба?», — сказав Вернидуб.