Товариський матч. Грузія U-21 — Україна U-21 — 1:1. Звіт про матч

2022-11-21 18:18 У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 U-21 молодіжна збірна України в місті Горі провела контрольний ... Товариський матч. Грузія U-21 — Україна U-21 — 1:1. Звіт про матч

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 U-21 молодіжна збірна України в місті Горі провела контрольний поєдинок із командою Грузії.

Грузія U-21 Україна U-211:1 (0:0)
Голи
: Хвадагіані (70) — Кащук (63).

Грузія: Куталадзе, Гелашвілі (Мамагейшвілі, 74), Каландадзе, Хвадагіані, Азарові, Меквабішвілі (К), Гуляшвілі (Поцхверія, 90+2), Гагуа (Л. Хорхелі, 90+2), Майсурадзе (Капанадзе, 46), Н. Хорхелі (Квернадзе, 58), Гагнідзе.

Україна: Кінарейкін (Твардовський, 46), Кузик (Фарина, 79), Слюсар, Якуба, Лях, Бунчуков (Михайленко, 46), Желізко (К), Кулаковський (Сапуга, 66), Кащук, Краснопір (Гончарук, 84), Сігеєв (Кучерявий, 66).

На Tengiz Burjanadze Stadium у Горі, що в 60 км від грузинської столиці, українці провели спаринг із молодіжною збірною Грузії. Зазначимо, що наш суперник також є учасником Євро-2023 U-21 — у ролі господаря.

Руслан Ротань напередодні матчу зіткнувся зі складною кадровою ситуацією. Серед тих, хто виходив у стартовому складі на матч з Ізраїлем, місце в «основі» зберегли лише Лях і Кащук.

Початок поєдинку виявився рівним, у грузин ударом у площину відмітився Гуляшвілі, у складі нашої команди увірвався до штрафного й небезпечно прострілив Кащук. Проте поступово господарі заволоділи ініціативою, а в «синьо-жовтих» було чимало помилок на власній половині поля.

Так, Кінарейкіну довелося виручити нашу команду після ударів Гагуа, Ніки Хорхелі, Гуляшвілі, зі стандарту над поперечиною пробив Меквабішвілі, ще одного небезпечного пострілу з лінії штрафного завдав той же Гуляшвілі. Українці відповіли лише неточною дальньою спробою від Кулаковського.

По перерві наші хлопці діяли значно дисциплінованіше, почали створювати моменти біля чужих воріт. Спершу Кащук скористався фланговою передачею, однак не зміг переграти Куталадзе. А на 63-й хвилині українці вийшли вперед — Кащук обігрався з Краснопіром на вході до штрафного й із правої пробив у дальній кут.

Утім, грузини невдовзі зрівняли рахунок — потужний дальній удар точно в кут удався Хвадагіані. На останніх хвилинах зустрічі команди мали обмаль моментів і змінити нічийний рахунок 1:1 не зуміли. На цій ноті листопадовий збір для підопічних Руслана Ротаня завершено.

21.11.2022, 18:18
Чемпионат Англии Брайтон Ман.Сити 0 : 4 Закінчився
Чемпионат Германии Бохум Хоффенхайм - : - 26 апреля 21:30
Чемпионат Италии Фрозиноне Салернитана - : - 26 апреля 21:45
Чемпионат Франции Монпелье Нант - : - 26 апреля 22:00