«Показали, що можемо на рівних грати з лідерами», — Юрій Вернидуб про перемогу «Кривбаса» над «Дніпром-1»

2022-11-29 07:00 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб — про перемогу своєї команди над «Дніпром-1» (2:1) у вчорашньому ... «Показали, що можемо на рівних грати з лідерами», — Юрій Вернидуб про перемогу «Кривбаса» над «Дніпром-1»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб — про перемогу своєї команди над «Дніпром-1» (2:1) у вчорашньому матчі 15-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб. Фото — fckryvbas.com

«Важко коментувати сьогоднішню гру. Особливо, після попереднього матчу з „Металістом 1925“ (0:2, — прим.ред.). Той матч і — цей — дві різні ігри, два різні суперники. „Дніпро-1“ — лідер нашого чемпіонату. Команда, яка досі не мала жодної поразки. Я сказав перед матчем хлопцям, що є шанс вписати себе в історію цього чемпіонату, завдати „Дніпру-1“ першої поразки. Вийшло, ніби й настрій були як треба, і сама гра непогана.

Могли в кінці першого тайму забивати ще. У другому таймі рівна гра. Були моменти у нас (двічі Дебелко) і у „Дніпра-1“. Але стовідсоткових моментів у наших воріт не було. Ми заслужено перемогли. Конкуренти почали регулярно набирати очки, тому нам було дуже необхідно сьогодні виграти.

Я дуже радий за кожного з хлопців. За те, що сьогодні вони справді гідні перемоги. Показали, що можуть на рівні грати з лідерами. Залишилося зробити так, щоб вони також грали і проти інших клубів УПЛ. Тому що бувають розчарування. Сподіваюся, далі все в нас буде добре. Головне тепер — добре зіграти останній матч проти „Чорноморця“ і відпочити від першої половини сезону. А там уже на зборах як слід попрацюємо і підготуємося до другого кола», — сказав Вернидуб.