Хорватія пройшла у півфінал ЧС-2022, завдавши за весь матч лише одного удару у площину воріт Бразилії

2022-12-10 07:25 Збірна Хорватії вийшла в 1/2 фіналу ЧС-2022, вигравши в Бразилії в серії післяматчевих пенальті — 4:2. ... Хорватія пройшла у півфінал ЧС-2022, завдавши за весь матч лише одного удару у площину воріт Бразилії

Збірна Хорватії вийшла в 1/2 фіналу ЧС-2022, вигравши в Бразилії в серії післяматчевих пенальті — 4:2. Нагадаємо, основний час завершився з рахунком 0:0, а в екстра-таймі команди обмінялися голами — 1:1.

Команда Златка Даліча за 120 хвилин матчу завдала лише 1 удару у площину воріт Бразилії (9 всього). Саме єдиний точний удар на 117-й хвилині Бруно Петковича став результативним, який дозволив хорватам перевести гру в серію післяматчевих пенальті.

Бразилія 11 раз пробивала у площину воріт голкіпера збірної Хорватії Домініка Ліваковича.

10.12.2022, 07:25