Андрій Ярмоленко відзначився дублем у матчі «Аль-Айна» (ВІДЕО)

2023-01-27 18:41 Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який зараз виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився дублем у матчі ... Андрій Ярмоленко відзначився дублем у матчі «Аль-Айна» (ВІДЕО)

Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який зараз виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився дублем у матчі 14 туру чемпіонату ОАЕ.

Андрій Ярмоленко (фото: @alainfcae)

Український футболіст відіграв весь перший тайм гри з «Аджманом» і був замінений у перерві. Його точні удари на 31 і 37 хвилинах зробили рахунок до перерви 3:0, а в результаті господарі перемогли 5:1.

Чемпіонат ОАЕ. 14-й тур

«Аль-Айн» «Аджман» 5:1 (3:0)
Голи: Лаба (4, 83), ЯРМОЛЕНКО (31, 37), Мохаммед (70) — Мбунду (48)

Після 14 турів «Аль-Айн» йде на 4-му місці, але від першого команду Сергія Реброва відділяють всього 4 бали.