Яремчук черговий матч за «Брюгге» провів із зворотною заміною

2023-01-30 08:16 Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук учора провів черговий неоднозначний матч за свою нинішню команду. Роман ... Яремчук черговий матч за «Брюгге» провів із зворотною заміною

Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук учора провів черговий неоднозначний матч за свою нинішню команду.

Роман Яремчук (ліворуч) у матчі із «Зюлте-Варегемом»

27-річний залишився в запасі на виїзний поєдинок «Зюлте-Варегемом» у чемпіонаті Бельгії, але вже на 17-й хвилині зустрічі з’явився на полі, замінивши Ферана Ютглу, який травмувався. Однак до фінального свистка Яремчук не дограв — він був замінений на 76-й хвилині матчу.

Результативними діями Яремчук знову відзначитися не зумів, і це вже восьмий поспіль «сухий» матч українця у складі «Брюгге». Востаннє нападник забивав за свій клуб у жовтні минулого року.

Чемпіонат Бразилії 23-й тур

«Зюлте-Варегем» — «Брюгге» — 1:2 (1:2)
Голи: Ндоур (32) — Ланг (7), Ванакен (45+6)

«Брюгге»: Міньоле, Одої, Мейєр, Бойата (Сілла, 75), Мата (Мехеле, 60), Сков Ольсен, Ланг, Нвадіке, Ванакен, Нільсен (Рітс, 75), Ютгла ( Яремчук, 17; Сова, 76).

Додамо, що в поточному сезоні Яремчук взяв участь у 17-ти матчах за «Брюгге» (у 7-му з них виходив на полі в стартовому складі) і на його рахунку два голи і дві результативні передачі.

30.01.2023, 08:16
Чемпионат Испании Севилья Мальорка 2 : 1 Закінчився
Чемпионат Англии Арсенал Челси - : - 23 апреля 22:00