«Евертон» — «Арсенал» — 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

2023-02-04 16:30 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... «Евертон» — «Арсенал» — 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Арсенал (Лондон).

"Евертон" - "Арсенал" - 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур"Евертон" - "Арсенал" - 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

Чемпіонат Англії, 22-й тур

«Евертон» (Ліверпуль) — «Арсенал» (Лондон) — 1:0 (0:0)
Голи: Ю. Тарковський (60)

Попередження: Миколенко (63), Онана (69), Пікфорд (86), Зінченко (90+6), Н. Мопе (90+6)

У завзятій боротьбі «Евертон» здобув перемогу над «Арсеналом» з рахунком 1:0. «Іриски» повели у рахунку на 60-й хвилині, коли захисник Ю. Тарковський влучив у сітку воріт. На 59-й хвилині матчу «Арсенал» зробив подвійну заміну, випустивши Т. Парті та Г. Мартінеллі замість Л. Троссара та Жоржіньо відповідно. Всього через п’ять хвилин «Евертон» також зробив заміну: Д. Калверт-Левін замінив Н. Мопе. По ходу матчу справи пішли навперейми, і карти були показані з обох боків, оскільки В. Миколенка з «Евертона» було попереджено на 63-й хвилині, а О. Онана — на 69-й. «Арсенал» зробив третю заміну на 77-й хвилині: М. Едегор замінив Ф. Вієйру. Потім на 85-й хвилині «Евертон» зробив останню заміну в матчі, помінявши Б. Уайта на Т. Томіясу. Кінець матчу був затьмарений картками: Дж. Пікфорд та Н. Мопе з «Евертона» отримали жовті картки, а на 90-й хвилині пішов О. Зінченко з «Арсеналу». Зрештою, «Евертон» здобув перемогу над своїми лондонськими суперниками з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ліверпуль» — «Евертон», «Арсенал» — «Брентфорд».