«Бохум» — «Хоффенхайм» — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

2023-02-04 18:30 4 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Бохум» (Німеччина) та ... «Бохум» — «Хоффенхайм» — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Бохум» (Німеччина) та «Хоффенхайм» (Німеччина).

"Бохум" - "Хоффенхайм" - 5:2. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур"Бохум" - "Хоффенхайм" - 5:2. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

«Бохум» (Німеччина) — «Хоффенхайм» (Німеччина) — 5:2 (3:0)
Голи: П. Хофманн (22), П. Ферстер (30), Асано (40), Е. Машович (69), М. Брощинскі (83) — Баумгартнер (49), Даббур (77)

Попередження: П. Хофманн (54), Руді (56), Баумгартнер (56), П. Ферстер (59), Даббур (90)

VfL BOCHUM здобув перемогу у захоплюючому матчі між двома командами, здобувши перемогу з рахунком 5:2. На 22-й хвилині матчу P. Hofmann відкрив рахунок у рахунку для VfL BOCHUM чітким ударом з близької відстані. Через 30 хвилин П. Форстер подвоїв перевагу, зробивши спритний пас із центру поля, на який Форстер вхопився, перш ніж завдати удару в сітку воріт. Т. Асано продовжив забивати голами на 40-й хвилині, вивівши «Бохум» вперед з рахунком 3:0, перш ніж їхні суперники нарешті почали відіграватися. на 49-й хвилині К. Баумгартнер відіграв один гол за «Хоффенхайм 1899», перш ніж Е. Мазович додав ще один за господарів поля через 10 хвилин влучним ударом з-за меж штрафної площі. М. Даббур забив другий гол «Хоффенхайма» в середині другого тайму, але всі надії на камбек впали на 83-й хвилині, коли М. Брощинський забив п’ятий гол «Бохума» у грі. На заключному етапі С. Золлер із VfL BOCHUM та М. Даббур із 1899 Hoffenheim отримали жовті картки. При цьому з обох боків було здійснено численні заміни. У VfL BOCHUM П. Форстер та П. Хофманн були замінені К. Шлоттербеком та М. Брощинським відповідно. К. Антві-Аджеї та Т. Асано також пішли з поля, і їх замінили Дж. Осей-Туту та С. Золлер. Тим часом у 1899 році Хоффенхайм зробив чотири заміни: Т. Бішоф, І. Бебоу, Д. Гейгер та О. Кабак прийшли та замінили А. Крамаріча, М. Даббура, С. Руді та Е. Бікакчіча відповідно. Ці пізні заміни принесли деяке задоволення: Т. Делані замінив А. Стіллера як п’ята і остання заміна на 79-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Баварія» — «Бохум», «Хоффенхайм» — «Байєр».