«Вулверхемптон» — «Ліверпуль» — 3:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

2023-02-04 19:00 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Вулверхемптон» (Англія) та ... «Вулверхемптон» — «Ліверпуль» — 3:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Вулверхемптон» (Англія) та «Ліверпуль» (Англія).

"Вулверхемптон" - "Ліверпуль" - 3:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур"Вулверхемптон" - "Ліверпуль" - 3:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

Чемпіонат Англії, 22-й тур

«Вулверхемптон» (Англія) — «Ліверпуль» (Англія) — 3:0 (2:0)
Голи: Матіп (5), Доусон (12), Рубен Невес (71)

Попередження: Доусон (45+4), Дж. Гомес (75)

Того вечора, коли відбувся матч у суперважкій вазі між «Вулверхемптоном» та «Ліверпулем», «Вулверхемптон» вразив перемогою з рахунком 3:0 при світлі ліхтарів. За п’ять хвилин господарі поля несподівано відкрили рахунок, забивши автогол Ж. Матіпа. Незабаром після цього Доусон додав секунду на 12-й хвилині, подвоївши перевагу. Хван Хі-Чан вийшов на заміну незадовго до перерви у першій зміні «Вовків» за ніч. Одразу після перерви До. Доусон отримав жовту картку за невинний підкат. Через дві хвилини М. Кунья та Р. Хіменес помінялися місцями, перш ніж «Ліверпуль» відповів своєю заміною на 65-й хвилині. На 71-й хвилині Р. Невес був націлений на те, щоб зробити рахунок 3:0, незадовго до того, як Х. Гомес потрапив до книги за Ліверпуль. Потім вовки здійснили подвійну заміну: М. Леміна та Д. Поденс увійшли до складу. Потім Р. Айт Нурі зайняв місце Джонні у п’ятій зміні «Вовків», на що «Ліверпуль» відповів тим же. К. Гакпо та А. Окслейд-Чемберлен були замінені, а Тьяго та Дж. Мілнер — одночасно. Нарешті, А. Робертсон та К. Цімікас замінили один одного на 86-й хвилині ще однією подвійною заміною. Оскільки «вовки» продовжували домінувати, результат залишався 3:0 до фінального свистка.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Саутгемптон» — «Вулверхемптон», «Ліверпуль» — «Евертон».