«Борусія М» — «Шальке» — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

2023-02-04 21:30 4 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Боруссія М» (Менхенгладбах) ... «Борусія М» — «Шальке» — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Боруссія М» (Менхенгладбах) та «Шальке» (Гельзенкірхен).

"Борусія М" - "Шальке" - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур"Борусія М" - "Шальке" - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

«Борусія М» (Менхенгладбах) — «Шальке» (Гельзенкірхен) — 0:0 (0:0)

Попередження: Баланта (6), Моріц Єнц (14), Джуліан Вейгл (34), С. Кодзукі (65), Дж. Хофманн (77)

Цей матч між Борусією Менхенгладбах та ФК Шальке 04 завершився внічию 0:0. Гра почалася змагально: «Шальке-04» отримав жовту картку на 6-й хвилині від Е. Баланти. Менхенгладбах отримав найменшу перевагу у шансах та володінні м’ячем у першому таймі і врешті-решт був нагороджений власною жовтою карткою на 34-й хвилині, оскільки Й. Вайґля з Менхенгладбаху було попереджено. У другому таймі обидві сторони мали нові шанси і, можливо, можливість вийти з глухого кута. Заміни відбулися на 60-й хвилині з обох боків. Менхенгладбах зробив свою першу заміну: Й. Вайгль був замінений А. Плеа, а «Шальке-04» зробив подвійну заміну: Е. Баланта та Д. Дрекслер замінили М. Йенца та С. Кодзукі відповідно. Далі жовті картки отримали С. Кодзукі на 65-й хвилині та Й. Хофманн на 77-й хвилині, обидва гравці ФК «Шальке-04». ФК «Шальке-04» провів другу подвійну заміну у грі: на 78-й хвилині М. Бултера та С. Теродде замінили Ю. Уронен та Марар Айдін. Потім Менхенгладбах також вирішив використати весь свій запасний потенціал: М. Тюрам був замінений на 89-й хвилині в обмін на Х. Вольфа, а Ф. Нойхаус замінив К. Коне. Обидві сторони не змогли реалізувати своїх шансів, і гра закінчилася внічию.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Герта» — «Боруссія М», «Шальке» — «Вольфсбург».