«Сассуоло» — «Аталанта» — 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-04 23:45 4 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Сассуоло» (Італія) та ... «Сассуоло» — «Аталанта» — 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Сассуоло» (Італія) та «Аталанта» (Бергамо).

"Сассуоло" - "Аталанта" - 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Сассуоло" - "Аталанта" - 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Сассуоло» (Італія) — «Аталанта» (Бергамо) — 1:0 (0:0)
Голи: А. Лорієнте (55)

Попередження: Рохеріо (33), Джорджіо Скальвіні (43), А. Лорієнте (63), Дефрель (69), Надір Зортеа (84), Крістіан Торстведт (90)

Матч між «Сассуоло» та «Аталантою» вийшов захоплюючим, оскільки обидві команди створили моменти, але господарі зрештою виграли з рахунком 1:0. Матч розпочався з низки жовтих карток: Роджеріо з «Сассуоло» отримав попередження на 33-й хвилині, а Г. Скальвіні з «Аталанти» отримав попередження на 43-й хвилині. Потім обидві команди зробили заміни: «Аталанта» замінила Едерсона на М. Руджері на 33-й хвилині, а «Сассуоло» замінила Рожеріо на Р. Марчіццу на 46-й хвилині. Потім «Аталанта» замінила Дж. Бога А. Лукмана на 46-й хвилині, а «Сассуоло» у відповідь замінив Матеуса Енріке на Н. Байрамі на 67-й хвилині. Потім Сассуоло забив вирішальний гол на 55-й хвилині завдяки А. Лаурієнті. «Сассуоло» був близький до того, щоб забити другий гол, але йому завадили сейви суперника з «Аталанти» та удари по дереву. На 66-й хвилині «Аталанта» провела третю заміну в матчі, змінивши Х. Хатебура на М. Пашаліча, а «Сассуоло» на 77-й хвилині замінив Г. Дефреля на А. Альвареса. Потім на 80-й хвилині «Аталанта» провела четверту заміну в матчі, замінивши М.Руджері на Л.Мюріеля. Останні кілька хвилин були затьмарені жовтими картками: Н. Зортеа та К. Торстведт із «Сассуоло» отримали попередження на 84-й та 87-й хвилинах відповідно. Зрештою матч закінчився перемогою «Сассуоло» з рахунком 1:0, і їм допомогла червона картка Л. Мюріеля з «Аталанти» на останній хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Удінезе» — «Сассуоло», «Лаціо» — «Аталанта».