«Торіно» — «Удінезе» — 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-05 18:00 5 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Торіно» (Турін) та ... «Торіно» — «Удінезе» — 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Торіно» (Турін) та «Удінезе» (Італія).

"Торіно" - "Удінезе" - 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Торіно" - "Удінезе" - 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Торіно» (Турин) — «Удінезе» (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Ю. Карамох (49)

Попередження: Ловрич (83), Ола Айна (87)

Прохолодним футбольним днем ​​"Торіно" забив ранній гол, щоб гра пішла своєю чергою. Ю.Карамох забив перший гол у ворота «Удінезе» на 49-й хвилині гри. Згодом команди обмінялися замінами. За «Торіно» на 55-й хвилині помінялися місцями Ю. Карамох та М. Влашич, а на 75-й — К. Лінетті та Р. Вієйра. З боку «Удінезе» на 60-й хвилині замінили Т. Арслана та С. Ловрича, а на 72-й — Л. Самарджича та Ф. Товена. К.Ехізібуе та Ф.Ебоселе були замінені на 72-й хвилині. Потім гра почала гаснути через кілька попереджень, насамперед С. Ловрича з «Удінезе» на 83-й хвилині та О. Айни з «Торіно» на 87-й хвилині. У складі «Удінезе» на 87-й хвилині вийшли Х. Біхоль та Е. Ебоссе, а Н. Перес замінив С. Пафунді в їх останній заміні. «Торіно» також зробив пізню заміну, замінивши А. Міранчука та М. Адопо на А. Санабріа та Д. Сека на 87-й хвилині. Зрештою, «Торіно» зберіг впевнене лідерство та компенсував виїзний матч із «Удінезе» перемогою з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Мілан» — «Торіно», «Удінезе» — «Сассуоло».