У Бразилії матч завершився масовою бійкою. Арбітр показав 8 червоних карток! (ФОТО, ВІДЕО)

2023-02-07 08:05 Просто шалений матч відбувся в Бразилії, в якому в рамках чергового туру Ліги Паранаенсе (чемпіонат штату ... У Бразилії матч завершився масовою бійкою. Арбітр показав 8 червоних карток! (ФОТО, ВІДЕО)

Просто шалений матч відбувся в Бразилії, в якому в рамках чергового туру Ліги Паранаенсе (чемпіонат штату Парана) зустрічалися «Атлетіко Паранаенсе» та «Коритіба» (1:1).

Пристрасті в цій зустрічі розпалювалися по ходу всього другого тайму, і перед самим свистком про закінчення другого тайму вилилися у формовий вибух. Гравці обох команд влаштували на поле масову бійку, завдаючи один одному сильні удари як руками, так і ногами.

Неймовірними зусиллями футболістів вдалося заспокоїти, після чого організатори матчу вирішили не поновлювати його. Командам у другому таймі залишалося дограти дві хвилини, і якщо б рахунок не змінився (1:1), то матч тривав би додатковим часом.

Також зазначимо, що за підсумками бійки головний арбітр матчу вніс до його протоколу 8 (!) червоних карток.

Додамо, що в цій зустрічі взяв участь колишній півзахисник донецького «Шахтаря» Фернандіньо, який зараз виступає за «Атлетіко Паранаенсе». У бійці особливої ​​участі він не приймав, але по ходу гри отримав жовту картку.

07.02.2023, 08:05
Чемпионат Франции Ницца Лорьян 3 : 0 Закінчився
Чемпионат Испании Сельта Лас-Пальмас - : - 20 апреля 15:00
Чемпионат Украины Черноморец Кривбасс - : - 20 апреля 15:30
Чемпионат Германии Вольфсбург Бохум - : - 20 апреля 16:30