«Салернітана» — «Ювентус» — 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-07 23:45 7 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Салернітана» (Італія) та ... «Салернітана» — «Ювентус» — 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур

7 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Салернітана» (Італія) та «Ювентус» (Турін).

"Салернітана" - "Ювентус" - 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Салернітана" - "Ювентус" - 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Салернітана» (Італія) — «Ювентус» (Турин) — 0:3 (0:2)
Голи: Влахович (26), Костич (45), Влахович (47)

Попередження: Рабйо (16), де Вільєна (23)

90+2 хвилина, Гол, Ювентус, М. Кін Ювентус повів у рахунку, реалізувавши пенальті на 26-й хвилині Д. Влаховича. Ф. Костич забив другий гол «Ювентуса» лише за хвилину. Д. Влахович швидко забив ще один гол на 47-й хвилині. На 79-й хвилині М. Кін був замінений на Д. Влаховича, і лише за дві хвилини він забив останній гол у матчі. У матчі було кілька замін, спочатку у складі «Ювентуса» Ф. Міретті замінив Н. Фаджолі на 43-й хвилині. Через хвилину «Салернітана» зробила першу заміну: Т. Вільєна було замінено М. Ловато. Ще дві заміни «Салернітана» провів на 60-й хвилині, коли замінили Д. Брадарича та Ф. Бонаццолі. «Ювентус» провів дві заміни на 62-й хвилині: А. Ді Марія замінив Ф. К’єзу, а Ф. Костіч замінив Х. Куадрадо. «Салернітана» провела ще дві заміни на 71-й хвилині, помінявши К. П’ятека та Д. Црнігоя, а також Х. Ніколуссі Кавілью на Е. Боїна. На 79-й хвилині М. Де Шильйо був замінений на С. Ілінга Жуніора, а Л. Кулібалі вийшов на заміну Г. Кастаноса на «Салернітану». Загалом у матчі було показано сім жовтих карток: чотири у «Салернітани» та три у «Ювентуса». Т. Вільєна став першою карткою «Салернітани» на 16-й хвилині, а лише за сім хвилин за ним пішов А. Раб’йо з «Ювентуса». Т. Вілена знову отримав жовту картку на 23-й хвилині, за нею була жовта картка Д. Влаховича на 26-й хвилині та К. П’ятека на 71-й хвилині. Усі три жовті картки «Ювентуса» були роздані до 80-ї хвилини, причому першу на 16-й хвилині отримав А. Рабйо, потім Д. Влахович на 26-й та Ф. К’єза на 62-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Верона» — «Салернітана», «Ювентус» — «Фіорентина».