«Вест Хем» — «Челсі» — 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-11 16:31 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Вест Хем» (Лондон) ... «Вест Хем» — «Челсі» — 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Вест Хем» (Лондон) та «Челсі» (Лондон).

"Вест Хем" - "Челсі" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Вест Хем" - "Челсі" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Вест Хем» (Лондон) — «Челсі» (Лондон) — 1:1 (1:1)
Голи: Емерсон Палмієрі (28) — Жоао Фелікс (16)

Попередження: Володимир Куфаль (55), Б. Бадьяшіль (64)

З рахунком 1:1 після основного часу матч Прем’єр-ліги між лондонськими командами «Вест Хем» та «Челсі» на лондонському стадіоні завершився внічию. «Челсі» зробив перший гольовий момент у матчі на 16-й хвилині, коли Жоао Фелікс влучив у сітку воріт. Незважаючи на швидку реакцію «Вест Хема», оскільки незабаром після цього Емерсон зрівняв рахунок, гості були кращими протягом більшої частини перших 45 хвилин. У другому таймі «сині» продовжували шукати ще один гол, але оборонні зусилля «молотобійців» утримували їх у грі.

Однак обидві сторони отримали попередження з жовтими картками, виданими В. Куфалю та Б. Бадьяшилю на 55-й та 64-й хвилині відповідно. «Хаммерс» зробили загалом чотири заміни, на поле вийшли Л. Пакета, С. Бенрахма, М. Антоніо та Н. Агерд, а «Челсі» зробив три заміни з М. Мудриком, М. Кукуреллою та Н. Мадуке. На 88-й хвилині вболівальники «Вест Хема» аплодували тому, що, на їхню думку, було голом Соучека, але лайнсмен прибрав його через офсайд. Зрештою, «Вест Хем» заробив цінне очко проти своїх лондонських суперників. Східнолондонці можуть вважати, що їм трохи не пощастило, що вони не набрали максимальної кількості очок, оскільки їхній захист тримався до фінального свистка. Обидва тренери будуть задоволені грою своїх команд, оскільки гра завершилася внічию 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Тоттенхем» — «Вест Хем», «Челсі» — «Саутгемптон».