«Майнц» — «Аугсбург» — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-11 18:30 11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Майнц» (Німеччина) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Майнц» (Німеччина) та «Аугсбург» (Німеччина).

"Майнц" - "Аугсбург" - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Майнц" - "Аугсбург" - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Майнц» (Німеччина) — «Аугсбург» (Німеччина) — 3:1 (2:1)
Голи: Лі Дже Сон (21), Онисиво (24), Лі Дже Сон (52) — Демирович (28)

Попередження: Роберт Гамні (33), Антон Стах (34)

У неділю на MEWA ARENA відбувся матч між FSV Mainz 05 та FC Augsburg. Матч зіграв у Бундеслізі. Перший гол гостей на 21-й хвилині забив Лі Чже Сун. Після цього К. Онисиво завдав удару на 24-й хвилині, зробивши рахунок 2:0 на користь «Майнца». Через три хвилини Аугсбург швидко відповів пенальті Е. Демировича. У той же період гри жовті картки були показані обом командам, спочатку Р. Гумні з Аугсбурга на 33-й хвилині, а потім А. Штах з Майнця на 34-й хвилині. До перерви рахунок був 2:1 на користь господарів. Ближче до початку другого тайму обидві команди зробили заміни. На 46-й хвилині у складі Аугсбурга Д. Бельо змінив Ф. Єнсен.

Перша заміна «Майнца» відбулася на 70-й хвилині, замінивши Л. Аджорка на М. Інгвартсена. Незабаром після цього «Майнц» повернув собі перевагу у два голи, коли Лі Дже Сон забив гол на 52-й хвилині. На 76-й хвилині Ф. Єнсен забив гол «Аугсбурга» через офсайд. Заміни у грі тривали, тож до кінця матчу кожна команда зробила по чотири. Останні заміни «Аугсбурга» на 62-й хвилині призвели до того, що А. Енгельс, Н. Дорш, А. Майєр та К. Йебоа поступилися місцем своїм замінам. Тим часом, «Майнц» завершив матч, коли Лі Дже-Сон, К. Онисіво, Е. Фернандес та А. Хак були замінені, а замість них вийшли А. Баркок, Вайпер Нельсон та ще дві заміни. Гра завершилася перемогою ФСВ Майнц 05 із рахунком 3:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Байєр» — «Майнц», «Аугсбург» — «Хоффенхайм».