«Кр-л Пелас» — «Брайтон» — 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-11 19:00 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Кр-л Пелас» (Лондон) ... «Кр-л Пелас» — «Брайтон» — 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Кр-л Пелас» (Лондон) та «Брайтон» (Англія).

"Кр-л Пелас" - "Брайтон" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Кр-л Пелас" - "Брайтон" - 1:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Кр-л Пелас» (Лондон) — «Брайтон» (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Томкінс (70) — Марч (63)

Попередження: Алексіс Мак Аллістер (7), Х’юз (27), А. С. Локонга (59), Дукуре (83), Т. Мітчелл (89)

«Крістал Пелас» і «Брайтон» зійшлися в видовищному матчі на «Селхерст Парк», що завершився з рахунком 1:1. Гра почалася з ухильного початку, оскільки обидві команди знайшли свою опору обмінявшись неакуратними пасами. На 7-й хвилині півзахисник Брайтона А. Мак Аллістер отримав попередження за серйозний фол, і це, здавалося, наповнило команди почуттям невідкладності. На 27-й хвилині У. Хьюз із «Крістал Пелас» також отримав попередження за несвоєчасний підкат, за яким пройшов незарахований гол «Брайтона» на 33-й хвилині через офсайд. Після перерви матч змінився: на 57-й хвилині «Крістал Пелас» замінив У. Хьюза на А.С. Локонгу, а «Брайтон» замінив Д. Ундава Е. Фергюсона. За дві хвилини Локонга отримав попередження за небезпечний виклик.

Потім «Брайтон» вийшов із глухого кута на 63-й хвилині, коли С. Марч потрапив у сітку. «Крістал Пелас» зрівняв рахунок на 70-й хвилині завдяки голу Дж. Томкінса. «Крістал Пелас» продовжував наполягати на переможці і відповів подвійною заміною на 71-й хвилині: Дж. Шлупп і Дж. Матета були зняті з гри, а Е. Ез та О. Едуард були представлені. Через п’ять хвилин «Брайтон» провів другу заміну у грі, замінивши А. Вебстера на Т. Лемпті. К. Дукур із команди Крістал Пелас отримав попередження на 83-й хвилині, а за дві хвилини Т. Мітчелл отримав жовту картку. З обома втомленими ногами на полі «Крістал Пелас» зважився на останню зміну гри, випустивши М. Олізе та замінивши М. Ахамада на 85-й хвилині. Рахунок 1:1 зберігався до фінального свистка, і обидві команди мали задовольнятися часткою очок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Брентфорд» — «Кр-л Пелас», «Брайтон» — «Фулхем».