«РБ Лейпциг» — «Уніон» — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-11 21:30 11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «РБ Лейпциг» (Німеччина) ...

11 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «РБ Лейпциг» (Німеччина) та «Уніон» (Берлін).

"РБ Лейпциг" - "Уніон" - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"РБ Лейпциг" - "Уніон" - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«РБ Лейпциг» (Німеччина) — «Уніон» (Берлін) — 1:2 (1:0)
Голи: Генрікс (24) — Дж. Хаберер (61), Робін Ніч (72)

Попередження: Робін Ніч (57), Хальстенберг (60), Айсса Лайдуні (65), Шлагер (69), Timo Werner (81), Юссуф Поульсен (88), Дж. Зібатчеу (90+1), Діого Лейте (90+6)

90+2 хвилини, Гол, Юніон Берлін, Р. Кнохе Лейпциг приймав Юніон Берлін на знаменитій арені Ред Булл у захоплюючому матчі Бундесліги. Обидві сторони прагнули отримати ранню перевагу в матчі, і «РБ Лейпциг» зрештою домігся прориву на 24-й хвилині. Після привабливої ​​подачі до штрафного майданчика «Берліна» німецький захисник збірної Бенджамін Хенріхс вхопився за м’яч і завдав приголомшливого удару з півзальоту, відкривши рахунок. Потім матч досяг шаленого темпу, і «Юніон Берлін» прагнув зрівняти рахунок у другому таймі. На 57-й хвилині «Уніон Берлін» отримав жовту картку як захисник, Роберт Кнох пішов на виклик із надмірною силою.

За кілька хвилин, на 60-й хвилині, «РБ Лейпциг» також отримав жовту картку, оскільки захисник Марсель Хальстенберг помилився під час свого підкату. Але на 61-й хвилині «Юніон Берлін» зрештою знайшов вирівнювача, коли Джошуа Хаберер, який вічно погрожував, завдав удару з близької відстані. Тепер, коли матч готовий до захоплюючого фіналу, «Юніон Берлін» провів серію замін: Кіліан Беккер замінив Сулеймана Мішеля, а Кенан Караман замінив Жана-Філіппа Матету. Наприкінці другого тайму перевагу отримав «Юніон Берлін», отримавши пенальті на 72-й хвилині. Кноче піднявся з 12 ярдів та впевнено реалізував пенальті, щоб відновити паритет гостей. На заключних етапах матчу обидві сторони мали безліч можливостей повернути матч на свою користь, але, нарешті, останнє слово було за «Юніон Берлін», оскільки Роберт Кнох забив свій другий гол у грі на 92-й хвилині, забезпечивши багаті подіями два матчі. окуляри для Союзу Берлін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Вольфсбург» — «РБ Лейпциг», «Уніон» — «Шальке».