«Севілья» — «Мальорка» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

2023-02-11 21:30 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Севілья» (Іспанія) та ... «Севілья» — «Мальорка» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Севілья» (Іспанія) та «Мальорка» (Іспанія).

"Севілья" - "Мальорка" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур"Севілья" - "Мальорка" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

«Севілья» (Іспанія) — «Мальорка» (Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: Ю. Ен-Несірі (28), Б. Гіл (40)

Попередження: Кан-ін Лі (36), Іддріс Баба (59), Б. Гіл (71), Дж. Сампаолі (84), Джоан Джордан (85), Гудель (90+1)

Перша половина матчу між «Севільєю» та «Мальоркою» на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» завершилася з перевагою «Севільї» з рахунком 2:0. Ю. Ен Несірі відкрив рахунок «Севільї» на 28-й хвилині, а Б. Хіль подвоїв свою перевагу на 40-й хвилині. Мальорка побачив, як Лі Кан-Ін отримав жовту картку на 36-й хвилині, а Баба пішов за ним на 59-й хвилині з власною жовтою карткою.

Команда гостей зробила три заміни у другому таймі: Д. Родрігес та А. Ндіайє замінили один одного на 64-й хвилині, а Л. Аугустінссон замінив Т. Кадевере на 72-й хвилині. «Севілья» також зуміла зробити три заміни у другому таймі, випустивши Х. Наваса, Г. Монтьєля на 59-й хвилині, Сусо та І. Ракитича на 72-й хвилині та М. Акуну замість Фернандо на 82-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Севільї» після пізнього шквалу жовтих карток для обох команд в останні кілька хвилин матчу. «Севілья» побачила, як Б. Хіль, Х. Сампаолі, Х. Джордан та Н. Гудель отримали попередження у другому таймі, а І. Баба з «Мальорки» також отримав жовту картку на 85-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Райо Вальєкано» — «Севілья», «Мальорка» — «Вільярреал».