«Лаціо» — «Аталанта» — 0:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-11 23:45 11 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Лаціо» (Рим) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Лаціо» (Рим) та «Аталанта» (Бергамо).

"Лаціо" - "Аталанта" - 0:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Лаціо" - "Аталанта" - 0:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Лаціо» (Рим) — «Аталанта» (Бергамо) — 0:2 (0:1)
Голи: Давиде Дзаппакоста (23), Р. Хойлунд (65)

Попередження: Дзакканьї (40), Джорджіо Скальвіні (57), Мартен де Роон (60)

У неділю «Аталанта» гостювала на стадіоні «Олімпіко», щоб зустрітися з «Лаціо» у матчі Серії А. «Аталанта» мала першу нагоду в матчі, а Д. Дзаппакоста забив найкращий момент на 23-й хвилині. Потім «Лаціо» зробив пару замін: на першу заміну вийшли А. Романьолі та Патрік. Потім на 40-й хвилині М. Дзакканьї отримав жовту картку. Після перерви «Аталанта» бігла вперед і на 57-й хвилині отримала попередження Г. Скальвіні.

Потім «Лаціо» зробив потрійну заміну з Д. Катальді, М. Весіно та Е. Хюсаєм, помінявшись місцями з М. Лаццарі, Феліпе Андерсоном та Педро відповідно. Потім «Аталанта» запросила Дж. Л. Паломіно на заміну Г. Скальвіні, і незабаром після цього М. Де Рун був попереджений. Потім гості зробили ще одну заміну: М. Деміраля замінив Х. Хатебур. За кілька хвилин до кінця Р. Хойлунд забив другий гол своєї команди у грі. Незадовго до фінального свистка «Аталанта» провела ще дві заміни: Д. Сапата та А. Лукман помінялися місцями з Р. Хойлундом та Дж. Бога. «Аталанта» завершила гру переможцем з рахунком 0:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Салернітана» — «Лаціо», «Аталанта» — «Лечче».