«Клермон» — «Марсель» — 0:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 00:43 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Клермон» (Франція) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Клермон» (Франція) та «Марсель» (Франція).

"Клермон" - "Марсель" - 0:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Клермон" - "Марсель" - 0:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Клермон» (Франція) — «Марсель» (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: А. Санчес (44), А. Санчес (81)

Попередження: Л. Балерді (25), Йоханн Магнін (35), М. Сарачевич (43), Матеуш Вітеска (45), Джим Аллевіна (52), А. Санчес (68), К. Юндер (84)

Французька Ліга 1 побачила захоплюючий матч на стадіоні Габріель Монп’є, коли Клермон Фут воював проти Марселя. Поки «Клермон Фут» вів запеклу оборону, яка стримувала просування «Марселя», вони не змогли зламати пильність суперника, і рахунок першого тайму був 0:1 на користь «Марселя». Талант і сила волі Клермона Фута виявилися повною мірою на початку другого тайму, але команда зіткнулася з ще більшими проблемами, коли Л. Балерді з Марселя отримав жовту картку на 25-й хвилині.

Через п’ять хвилин Ю. Маньєн з «Клермон Фут» приєднався до свого колеги в суддівській книжці після своєї жовтої картки. Оскільки команди продовжували змагатися одна з одною, Мухаммед Чам був попереджений за Клермон Фут, перш ніж А. Санчеса з Марселя було призначено пенальті. Нетерпляча команда Clermont Foot продовжила свою погоню за удачею і була винагороджена парою замін на 46-й хвилині. Маркос Гендузі та Інес Каборе були замінені на «Марсель», а Лукас Балерді та Крістоф Мбемба були замінені. У міру того, як гра тривала, Дж. Аллевіна з команди «Клермон Фут» отримав другу жовту картку, перш ніж їхні вболівальники отримали запізнілі полегшення у вигляді заміни від тренерського штабу. Вони замінили Мартіна Кофріє на Стефана Сіссе на 58-й хвилині, а трохи більше дюжини хвилин по тому «Клермон Фут» знову скористався своєю лавкою запасних, замінивши Арно Морера на Юру Белу. Проте на 81-й хвилині ситуація знову змінилася: А. Санчес із «Марселя» забив другий гол своєї команди та вирішив долю матчу. Клермон Фут зміг здійснити останній обмін обмінами та залучив Мухаммеда Чама, Стефана Хауї та Густаво К’єя на Еріка Рашані, Мохамеда Гоналона та Кеннета Андріка відповідно. Потім матч було завершено після того, як Марсель замінив Алана Санчеса, Каглара Ундера та Вітінню на Абделя Унаї. У заключному рахунку 0: 2 це виявилося тяжкою поразкою для Clermont Foot.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ренн» — «Клермон», «Тулуза» — «Марсель».