«Монпельє» — «Брест» — 3:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 18:00 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Монпельє» (Франція) та ... «Монпельє» — «Брест» — 3:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Монпельє» (Франція) та «Брест» (Франція).

«Монпельє» – «Брест» – 3:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур«Монпельє» – «Брест» – 3:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Монпельє» (Франція) — «Брест» (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Крістоф Ерель (4), Савань (17), Сепе Ельє Вахі (54)

Попередження: Лерой (45+3), Ф. Лемарешаль (74), Лала (80)

92 хвилина, Гол, Монпельє, П. Скулетіч У суботу на стадіоні «Стад де ла Моссон» відбувся матч Ліги 1 між «Монпельє» та «Стад Брестуа 29». Вже протягом перших чотирьох хвилин «Монпельє» сильно розпочав гру з автогола К. Ерелла. Незабаром після цього Т. Саваньє збільшив рахунок, вивівши «Монпельє» вперед на два голи з пенальті на 17-й хвилині. Перший раунд замін на Стад Брестуа 29 стався на 27-й хвилині: С. Муні замінив Р. Дель Кастільо, а Л. Леруа з Монпельє отримав жовту картку. Стад Брестуа провів другий раунд замін на 46-й хвилині, коли А. Дарі вийшов на заміну Б. Локо. На 54-й хвилині Е. Вахі забив третій гол у матчі за «Монпельє», після чого швидко відбулися нові заміни. На стадіоні «Брестуа 29» відбулися заміни: Х. Магнетті та Ф. Лемарешал замінили А. Еліса та Х. Белькебла.

На 64-й хвилині «Монпельє» зробили власні заміни: Л. Лерой вийшов замість Ж. Шотара, а А. Нордін замінив В. Хазрі. Через кілька хвилин «Монпельє» зробив ще дві заміни: Е. Вахі замінив В. Жермен. П’ята заміна на Стад Брестуа 29 відбулася на 72-й хвилині, коли замість К. Дембеле вийшов М. Камара. «Стад Брестуа» отримав свою першу жовту картку в матчі на 74-й хвилині, коли Ф. Лемарешаль був попереджений, а на 80-й хвилині жовта картка була вручена К. Лала зі «Стад Брестуа». «Монпельє» провів останню серію замін на 81-й хвилині: Т. Савань замінив К. Файяд, а Ф. Мауасса замінив Е. Чато. На 83-й хвилині «Монпельє» зазнав моменту розчарування, оскільки гол К. Жюльєна не був зарахований через офсайд. На щастя для «Монпельє» результат матчу не викликав сумнівів, оскільки П. Скулетич забив останній цвях у кришку труни, забивши гол на 92-й хвилині і забезпечивши перемогу з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Труа» — «Монпельє», «Брест» — «Монако».