«Спортинг» — «Мідтьюлланд» — 1:1. Ліга Європи

2023-02-17 00:00 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Спортинг» (Лісабон) і «Мідтьюлланд» (Данія). ... «Спортинг» — «Мідтьюлланд» — 1:1. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Спортинг» (Лісабон) і «Мідтьюлланд» (Данія).

«Спортинг» — «Мидтьюлланд» — 1:1. Лига Европы«Спортинг» — «Мидтьюлланд» — 1:1. Лига Европы

Ліга Європи

«Спортинг» (Лісабон) — «Мідтьюлланд» (Данія) — 1:1 (0:0)
Голи: Себастьян Коутс (90+4) — E. Ашур (77)

Попередження: Emiliano Martínez (63), Gustav Isaksen (83), A. Gigovic (86), Себастьян Коутс (87), M. Tanlongo (90+3)

У матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе» рахунок був рівним — 0:0 між командами «Спортінг» і «Мідт’юлланд». У матчі було зроблено кілька замін, зокрема перша в грі сталася на 46-й хвилині, коли ФК «Мідт’юлланд» замінив В. Андреасена на Е. Чілуф’ю. ФК «Мідт’юлланд» на цьому не зупинився: трохи більше ніж за 10 хвилин потому, на 59-й хвилині, Ф. Гейсельберг замінив О. Соренсена. На 63-й хвилині Е. Мартінес отримав жовту картку за «Мідт’юлланд». Потім «Спортинг КП» вийшов у лідери за замінами, замінивши Артура Гомеша на Трінчао на 65-й хвилині, а Р. Есгайо на Г. Беллеріна.

ФК «Мідт’юлланд» продовжив рух уперед, замінивши Пауліньо на В. Бака Єнсена та Е. Мартінеса на Е. Ашура на 67-й хвилині. Заміни зрештою принесли свої дивіденди: на 77-й хвилині «Мідт’юлланд» вийшов уперед завдяки голу Е. Ашура. Спортинг CP відповів заміною Пауліньо на Ю. Черміті та Матеуса Рейса на Гонкало Інасіо лише за хвилину. На 83-й хвилині жовту картку отримав Г. Ісаксен. У заключній стадії гри був цілий шквал жовтих карток: на 86-й хвилині картки отримали А. Гігович і Г. Ісаксен із ФК «Мідт’юлланд», а також С. Коатес зі «Спортинга» на 87-й хвилині і М. Танлонго на 90-й хвилині. Остаточно гру було вирішено на 90-й хвилині, коли «Спортинг КП» зрівняв рахунок завдяки голу С. Коутса. У підсумку матч завершився внічию 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Мідтьюлланд» — «Спортинг», «Мідтьюлланд» — «Спортинг».