«Сассуоло» — «Наполі» — 0:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур

2023-02-17 23:45 17 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Сассуоло» (Італія) і ... «Сассуоло» — «Наполі» — 0:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур

17 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Сассуоло» (Італія) і «Наполі» (Неаполь).

«Сассуоло» - «Наполи» - 0:2. Чемпионат Италии, 23-й тур«Сассуоло» - «Наполи» - 0:2. Чемпионат Италии, 23-й тур

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Сассуоло» (Італія) — «Наполі» (Неаполь) — 0:2 (0:2)
Голи: К. Кварацхелія (12), Осімхен (33)

Попередження: А. Лорієнте (43), Ельджиф Ельмас (53), Зелінські (68), Лопес (81)

Наполі приймав Сассуоло на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore у матчі Серії А. Наполі взяв першу кров, коли К. Кварацхелія забив гол на 12-й хвилині. Вони подвоїли свою перевагу на 33-й хвилині завдяки голу В. Осімхена. Гол А. Лауріенте було скасовано через офсайд на 41-й хвилині, а невдовзі після цього він отримав жовту картку.

Е. Елмас отримав жовту картку на 53-й хвилині. Сассуоло зробив три заміни на 57-й, 79-й і 85-й хвилинах, намагаючись повернутися в гру, але Наполі також добре використав свої заміни, замінивши К. Кварацхелію на 78-й хвилині та В. Осімхена на 84-й на Х. Лосано і Г. Сімеоне. Однак гол Г. Сімеоне на останній хвилині виявився недостатнім для «Наполі», оскільки його гол було скасовано через офсайд, що призвело до рахунку 0:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лечче» — «Сассуоло», «Емполі» — «Наполі».