«Осер» — «Ліон» — 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур

2023-02-18 00:00 17 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Осер» (Франція) і ... «Осер» — «Ліон» — 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур

17 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Осер» (Франція) і «Ліон» (Франція).

«Осер» - «Лион» - 2:1. Чемпионат Франции, 24-й тур«Осер» - «Лион» - 2:1. Чемпионат Франции, 24-й тур

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Осер» (Франція) — «Ліон» (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: Г. Перрін (50), Джубал (53) — Мусса Дембеле (36)

Предупредження: Нуно Да Коста (38), H. Massengo (55), Туре (68), Б. Баркола (83), Г. Хайн (90+5), Йоганн Лепенант (90+5)

Осер і Ліон зустрілися на «Стад де л’Аббе Дешам» у матчі Ліги 1. Після напруженої боротьби в першому таймі «Ліон» вийшов уперед на 36-й хвилині завдяки голу М. Дембеле. Незабаром після цього гравець «Осера» Н. Да Коста отримав жовту картку на 38-й хвилині. «Осер» відбився, заробивши пенальті на 50-й хвилині, який реалізував Ж. Перрен. Перрен, щоб вирівняти гру. Через три хвилини Джубал забив гол, вивівши «Осер» уперед, але незабаром вони опинилися на своїй половині поля, коли їхній гравець Х. Массенго отримав жовту картку.

У другому таймі обидві команди провели заміни. Осер замінив Н. Да Косту на Г. Гейна на 65-й хвилині, а Ліон замінив К. Толіссо на Т. Мендеса на 66-й хвилині. Після чергових жовтих карток, отриманих гравцем «Осера» Б. Туре та гравцем «Ліона» Б. Баркола, останнього було замінено на 75-й хвилині на А. Сарра. Сарра. Осер зробив останні зміни на 88-й хвилині: М. Аблін і М. Ньянг замінили С. Дембеле та Г. Перрена. У підсумку Осер здобув драматичну перемогу з рахунком 2:1, але матч закінчився з жовтими картками для обох команд — усього чотири.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лор’ян» — «Осер», «Анже» — «Ліон».