«Жирона» — «Альмерія» — 6:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

2023-02-18 00:00 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Жирона» (Іспанія) і ... «Жирона» — «Альмерія» — 6:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Жирона» (Іспанія) і «Альмерія» (Іспанія).

«Жирона» - «Альмерия» - 6:2. Чемпионат Испании, 22-й тур«Жирона» - «Альмерия» - 6:2. Чемпионат Испании, 22-й тур

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Жирона» (Іспанія) — «Альмерія» (Іспанія) — 6:2 (4:0)
Голи: Валентин Кастельянос (8), Циганков (34), Родріго Рікельме (36), Хав’єр Ернандес (43), Іван Мартін (77), Стуані (79) — Л. Рамазані (66), Туре (81)

Предупредження: Б. Гарсія (59), Луїс Хав’єр Суарес (90)

У сонячний день на «Естаді Муніципаль де Монтіліві» команда «Жирона» розпочала матч проти «Альмерії». Гра розпочалася на 8-й хвилині, коли гравець «Жирони» В. Кастельянос забив гол, забезпечивши господарям перевагу 1:0. Через 25 хвилин «Жирона» забила другий гол, але його не зарахували через офсайд. На 34-й хвилині нападник «Жирони» В. Циганков забив другий гол, зробивши рахунок 2:0. Натиск продовжився через дві хвилини, коли Р. Рікельме забив з близької відстані, зробивши рахунок 3:0 на користь «Жирони». Невдовзі після цього Х. Ернандес забив четвертий гол «Жирони», і здавалося, що на перерву «Жирона» піде з перевагою 4:0.

Перед самою перервою «Альмерія» зробила чотири заміни поспіль, щоб спробувати використати свіжі сили і тактику для повернення в гру. На початку другого тайму «Альмерія» ще більше активізувалася, намагаючись повернутися в гру. На 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Жирони» Б. Гарсія. Альмерія завдала удару у відповідь за хвилину, коли Л. Рамазані забив гол, вивівши гостей уперед і зробивши рахунок 4:1. Жирона відігралася, провівши кілька замін, і І. Мартін швидко повернув їм лідерство, забивши гол трохи менше ніж за годину до кінця матчу. Незабаром після цього К. Стуані забив шостий і останній гол «Жирони» в матчі. Альмерія отримала другий гол на 81-й хвилині, коли їм вдалося засмутити оборону господарів поля своїм проривом. На завершення матчу гравець «Альмерії» Л. Суарес отримав жовту картку перед самим фінальним свистком, і гра закінчилася з рахунком 6:2 на користь «Жирони».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Атлетік» — «Жирона», «Альмерія» — «Барселона».