Зінченко «привозить», але потім виправляється: «Арсенал» обігрує «Астон Віллу» (ВІДЕО)

2023-02-18 16:35 Сьогодні в матчі 24-го туру чемпіонату Англії бірмінгемська «Астон Вілла» приймала на своєму полі лондонський «Арсенал». ... Зінченко «привозить», але потім виправляється: «Арсенал» обігрує «Астон Віллу» (ВІДЕО)

Сьогодні в матчі 24-го туру чемпіонату Англії бірмінгемська «Астон Вілла» приймала на своєму полі лондонський «Арсенал».

Олександр Зінченко (ліворуч; фото: gettyimages.com)

Олександр Зінченко відіграв практично весь поєдинок у складі «Арсеналу». У першому таймі його помилка призвела до гола в ворота гостей. Після перерви українець влучним ударом зробив рахунок 2:2 (дивися відео). Зазначимо, що це дебютний м’яч Олександра в АПЛ.