«Бетіс» — «Вальядолід» — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

2023-02-18 19:19 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Бетіс» (Севілья) та ... «Бетіс» — «Вальядолід» — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Бетіс» (Севілья) та «Вальядолід» (Іспанія).

"Бетіс" - "Вальядолід" - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур"Бетіс" - "Вальядолід" - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Бетіс» (Севілья) — «Вальядолід» (Іспанія) — 2:1 (2:1)
Голи: Хуанмі (2), Каналес (45+4) — К. Ларін (30)

Попередження: Хаві Санчес (5), Абнер (12), Мончу (55), Альваро Агуадо (55), Гвідо Родрігес (77), Луїс Перес (79), Мартін Хонгла (89), Гонсалес (90)

На 2-й хвилині матчу на стадіоні «Беніто Вільямарін» у матчі Ла Ліги між «Бетісом» та «Вальядолідом» Хуанмі забив перший гол за «Бетіс». Через п’ять хвилин Х. Санчес з «Вальядолід» отримав жовту картку. На 12-й хвилині Абнер із «Бетісу» отримав жовту картку за фол. Все виглядало безрадісно для Вальядолід, поки на 30-й хвилині К. Ларін не врятував їхньої надії на перемогу в матчі потужним голом. Але за хвилину «Реал Бетіс» було призначено пенальті, і цього разу С. Каналесу вдалося зробити рахунок 2:1. У другій половині матчу обидві команди провели заміни. Абнер з «Бетіса» був замінений Луїсом Енріке, С. Каналес був замінений на Х. Міранду, Д. Мачіс з Вальядолід був замінений на Х. Ель Ямік, а Х. Санчес з Вальядолід був замінений на А. Агуадо.

Після цього жовті картки були показані А. Агуадо, Мончу та Г. Родрігесу з «Бетіса». Вальядолід зробив ще одну заміну на 71-й хвилині: К. Перес поступився місцем І. Санчесу. Згодом Х. Масип був замінений на А. Асевеса Вальядолідом. Л. Перес з Вальядолід також отримав жовту картку, за якою незабаром були нові заміни. О. Плано з Вальядолід був замінений на С. Леона, А. Перес з «Бетіса» поступився місцем Вілліану Хосе, Хуанмі був замінений на Хоакіна, а Г. Родрігес був замінений на Е. Гонсалеса. На 89-й хвилині М. Хонгла з Вальядолід теж отримав жовту картку, а Е. Гонсалес із «Реал Бетіс» теж отримав попередження на 90-й хвилині матчу. Зрештою, команді не вдалося забити більше голів, і матч закінчився з рахунком 2:1, в результаті чого «Реал Бетіс» забрав додому три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ельче» — «Бетіс», «Сельта» — «Вальядолід».