«Айнтрахт» — «Вердер» — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

2023-02-18 21:30 18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Айнтрахт» (Німеччина) та ... «Айнтрахт» — «Вердер» — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Айнтрахт» (Німеччина) та «Вердер» (Бремен).

"Айнтрахт" - "Вердер" - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур"Айнтрахт" - "Вердер" - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Айнтрахт» (Німеччина) — «Вердер» (Бремен) — 2:0 (1:0)
Голи: Марко Фрідл (8), Р. Коло Муані (52)

Попередження: Ніклас Старк (40), П. Макс (57)

У суботу матч Бундесліги між «Айнтрахтом» із Франкфурта та «Вердером» був напруженим: «Айнтрахт» із Франкфурту забив переможні голи на 8-й та 52-й хвилинах гри. Перший гол був автоголом, забитим М. Фрідлем з Айнтрахта Франкфурта. Другий вирішальний гол забив Р. Коло Муані, якого замінили на 68-й хвилині.

«Вердер Бремен» та «Айнтрахт Франкфурт» заробили загалом 4 жовті картки у грі: Н. Старк з «Вердер Бремен» отримав одну на 40-й хвилині, а П. Макс з «Айнтрахта Франкфурт» отримав одну на 57-й хвилині. Команди зробили загалом 8 замін, причому обидві сторони зробили по 4 заміни. Заміни «Айнтрахта Франкфурт» мали трохи більший вплив: Р. Борре замінив Р. Коло Муані, а Ф. Аліду та Л. Аларіо вийшли на заміну пізніше. Зрештою, «Айнтрахт Франкфурт» виграв матч з рахунком 2:0, зігравши перед домашнім натовпом із більш ніж 45 000 уболівальників у парку «Дойче Банк». Після нульового за рахунком першого тайму франкфуртський «Айнтрахт» зміг стримати агресивні заміни та використати енергію вболівальників, щоб відобразити тиск рішучого «Вердера».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «РБ Лейпциг» — «Айнтрахт», «Вердер» — «Бохум».