Контрольний матч. «Динамо» — «Адана Демірспор» — 0:0. Огляд матчу, стенограма

2023-02-19 18:19 У неділю, 19 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього ... Контрольний матч. «Динамо» — «Адана Демірспор» — 0:0. Огляд матчу, стенограма

У неділю, 19 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього разу команда Мірчі Луческу перевірила сили на тлі місцевої «Адани Демірспор», яка зараз йде на п’ятому місці в турнірній таблиці турецької Суперліги.

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«АДАНА ДЕМІРСПОР» (Адана, Туреччина) — 0:0

«Динамо»: Нещерет (Моргун, 77), Караваєв (Малиш, 81), Попов (Сирота, 57), Дячук (Бурда, 73), Дубінчак (Вівчаренко, 57), Сидорчук (Яцик, 73), Гармаш (Андрієвський, 73), Буяльський (Царенко, 57), Волошин (Біль, 89), Періс (Беніто, 57), Ванат (Супряга, 73).

Перший тайм пройшов в абсолютно однаковій боротьбі. І абсолютно без гостроти. Зате з великою кількістю жовтих карток. Щоправда, у середині тайму динамівці мали шанси відкрити рахунок: на 26-й хвилині зустрічі «Адана», здавалося, нівелювала флангову атаку «Динамо», але спочатку Гармаш грав на добиванні, а потім і Волошин — в обох випадках воротар, демонструючи чудову реакцію, зумів відбити м’яч ногами.

Втім, крім цього моменту, жодна з команд не створила в атакі абсолютно нічого. Як «Адана», так і «Динамо» в такій грі, по суті, нічого не продемонстрували. Тож цілком закономірно, що на перерву суперники пішли за рахунку 0:0.

Хід подій другого тайму залишився таємницею за сімома печатками: турецька сторона в перерві матчу заборонила будь-які телетрансляції цієї частини поєдинку. Тож залишається лише здогадуватися, як усе завершилося підсумковим рахунком 0:0.

Додамо, що свій наступний спаринг на зборі в Туреччині «Динамо» проведе вже завтра, в понеділок, 20 лютого. Цього разу суперником киян буде латвійська «Рига» (початок зустрічі — о 16:00 за київським часом).