«Ренн» — «Клермон» — 2:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:00 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ренн» (Франція) та ... «Ренн» — «Клермон» — 2:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ренн» (Франція) та «Клермон» (Франція).

"Ренн" - "Клермон" - 2:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Ренн" - "Клермон" - 2:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Ренн» (Франція) — «Клермон» (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: А. Калімуендо (37), А. Калімуендо (64)

Попередження: Матеуш Вітеска (49), Рашані (52)

Огляд матчу «Ренн» — «Клермон»:

Матч Ліги 1 між «Ренном» та «Клермон Футом» завершився з рахунком 2:0. Ренн першим влучив у сітку, забивши гол А. Калімуендо на 37-й хвилині. За кілька хвилин стали виявлятися ознаки боротьби, оскільки М. Ветеска з Клермона отримав жовту картку. Незабаром за ним пішов його товариш по команді Е. Рашані, який також отримав жовту картку. Пізніше у грі Калімуендо зміг подвоїти перевагу «Ренна», забивши гол на 64-й хвилині. Протягом частини матчу, що залишилася, обидві сторони продовжували робити заміни, щоб посилити свій бік. Клермон зробив свою першу заміну на 68-й хвилині, коли Е. Рашані був замінений М. Гоналоном.

На тій же хвилині замість К. Андрича замінили Г. К’ю. «Ренн» зробив свою першу заміну на 75-й хвилині: Б. Мелінг замінив А. Трюфферта. За ними пішли К. Токо Екамбі та А. Гуірі, оскільки незабаром після цього вони замінили один одного. На 79-й хвилині Ж. Аллевіна замінив М. Зеффане у складі «Клермона». На 85-й хвилині «Ренн» зробив свої останні три заміни: Л. Майєр та Х. Доку замінили А. Калімуендо та І. Салаха відповідно. Нарешті, А. Калімуендо, своєю чергою, було замінено І. Салахом. Клермон також зробив дві останні заміни на 85-й хвилині: Мухаммед Чам та Ю. Массолін замінили А. Маурера та Б. Діалло. У підсумку матч завершився перемогою «Ренна» з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Нант» — «Ренн», «Клермон» — «Страсбур».