«Лор’ян» — «Аяччо» — 3:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:00 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лор’ян» (Франція) та ... «Лор’ян» — «Аяччо» — 3:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лор’ян» (Франція) та «Аяччо» (Франція).

"Лор&squot;ян" - "Аяччо" - 3:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Лор&squot;ян" - "Аяччо" - 3:0. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Лор’ян» (Франція) — «Аяччо» (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Б. Дієнг (6), Р. Фавр (43), Жюльєн Понсо (58)

Попередження: Мохамед Юссуф (28), Клемент Відаль (49)

Огляд матчу «Лор’ян» — «Аяччо»:

94 хвилини, Гол, Лор’ян, С. Дукур Матч між Лор’яном та Аяччо завершився перемогою першого з рахунком 3:0. Лор’ян повністю контролював хід матчу на стадіоні «Ів Алленма» — «Ле Мустуар», і рахунок у першому таймі був 2:0 на їхню користь. Лор’ян відкрив рахунок на 43-й хвилині, коли півзахисник Ромен Фавр влучив у сітку воріт. Через шість хвилин вони подвоїли свою перевагу завдяки Джонатану Понсо.

Незважаючи на доблесні зусилля «Аяччо», вони не змогли знайти задню частину воріт і навіть скоротилися до 10 людей після жовтої картки півзахиснику Муніру Юссуфу на початку першого тайму. «Лор’ян» вніс кілька замін по ходу матчу, представивши на заміну Бенджаміна Дьєнга, Туамасіну Ле Брі та Едуарда Ле Фе. «Аяччо» також вибрав кілька замін, оскільки вони залучили Мохамеда Сумано, Майкла Коффі Джітте, Ромена Хамума, Клаудіо Відаля та Гастона Мартінеса Пуч-Херранца М. упродовж усієї гри. На заключному етапі «Лор’ян» закріпив свою перемогу, оскільки Салім Дукур, який вийшов на заміну, забив гол на 94-й хвилині, завершивши перемогу. Цей результат утримує Лор’яна у верхній половині таблиці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лор’ян» — «Осер», «Аяччо» — «Труа».