«Салернітана» — «Лаціо» — 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:00 19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Салернітана» (Італія) та ... «Салернітана» — «Лаціо» — 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Салернітана» (Італія) та «Лаціо» (Рим).

"Салернітана" - "Лаціо" - 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Салернітана" - "Лаціо" - 0:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Салернітана» (Італія) — «Лаціо» (Рим) — 0:2 (0:0)
Голи: C. Нерухомий (60), C. Нерухомий (69)

Попередження: Весіно (44), Л. Пірола (56), Д. Валенсія (84), Бронн (89), Бронн (89), Флавій Данилюк (90+2)

Огляд матчу «Салернітана» — «Лаціо»:

90 хвилин, Жовта картка, Лаціо, Л. Ромеро 90 хвилин, Жовта картка, Лаціо, Л. Ромеро 94 хвилина, Гол, Лаціо, В. Мурікі рівень у перерві між таймами 0-0. З початком другого тайму «Лаціо» почав закріплювати контроль, а на 44-й хвилині їхній півзахисник М. Весіно отримав жовту картку. У відповідь господарі провели першу заміну в матчі на 56-й хвилині, випустивши Ф. Бонаццолі замість Г. Кастаноса, який вже мав власне попередження. На жаль, ця заміна виявилася марною, оскільки К. Іммобіле, який вже завдав неприємностей обороні «Салернітани», вивів «Лаціо» вперед після пенальті на 69-й хвилині.

Господарі скористалися замінами, замінивши спочатку Л. Піролу на Х. Самбіа на 75-й хвилині, а невдовзі після цього К. П’ятека на Е. Ботейма. «Лаціо» також робив заміни з різницею в хвилину ближче до кінця гри, представивши Педро замість Л. Ромеро та М. Канчельєрі замість М. Весіно. Матч перетворився на хаос на останніх хвилинах: Ф. Данилюк із «Салернітани», а потім Д. Бронн отримали жовті картки, а потім пряму червону після жорсткого випробування. Коли гра була майже закінчена і доля трьох очок була вирішена, «Лаціо» мав пізній шанс забити секунду через пенальті, але Луїс Альберто не зміг реалізувати. У результаті Мурікі завершив матч і на 94-й хвилині завершив матч заслуженою перемогою «Лаціо» з підсумковим рахунком 0:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Салернітана» — «Монца», «Лаціо» — «Сампдорія».