«Фіорентина» — «Емполі» — 1:1. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:04 19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Фіорентина» (Флоренція) та ... «Фіорентина» — «Емполі» — 1:1. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Фіорентина» (Флоренція) та «Емполі» (Італія).

"Фіорентина" - "Емполі" - 1:1. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Фіорентина" - "Емполі" - 1:1. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Фіорентина» (Флоренція) — «Емполі» (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: Кабрал (85) — Н. Камбьягі (29)

Попередження: Жан-Даніель Акпа Акпро (27), Ардіан Ісмаджлі (45+4), Л. Какаче (60), Т. Балданзі (64), Лукас Мартінес Куарта (70), Філіппо Бандінеллі (74)

Огляд матчу «Фіорентина» — «Емполі»:

Матч Серії А між «Фіорентиною» та «Емполі» завершився з рахунком 1:1. Емполі відкрив рахунок на 29-й хвилині, коли Н. Камб’ягі забив гол. Однак їм було відмовлено у збільшенні відриву, коли гол Ф. Капуто на 44-й хвилині не був зарахований через офсайд. Фіорентина скористалася перепочинком і зрівняла рахунок. Вони були близькі, коли гол Барака на 37-й хвилині також не був зарахований через офсайд. Зрештою вони досягли свого на 85-й хвилині, коли Кабрал, який вийшов на заміну, пробив. У першому таймі Дж. Акпа Акпро з «Емполі» отримав жовту картку на 27-й хвилині.

Пізніше А. Ісмайлі також отримав жовту картку на користь «Емполі» на 45-й хвилині. У них також були попередження Л. Какаче, Т. Балданці та Ф. Бандінеллі з жовтими попередженнями на 60-й, 64-й та 74-й хвилинах відповідно. У складі «Фіорентини» на заміну вийшли М. Міленкович, Х. Іконе, Додо, А. Кабрал, Л. Мартінес Кварта та Г. Бонавентура, а С. Амрабат був замінений. Емполі також зробив кілька замін: Н. Камбьягі, Дж. Акпа Акпро, Т. Балданці, Ф. Капуто, Ф. Бандінеллі, Л. Хендерсон, М. Сатріано, Н. Хаас та А. Грассі були доставлені або взяті. поза грою. Це був насичений подіями матч, і вболівальники, які були присутні на стадіоні Артеміо Франки, побачили цікаву нічию.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Верона» — «Фіорентина», «Емполі» — «Наполі».