«Уніон» — «Шальке» — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:30 19 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Уніон» (Берлін) та ... «Уніон» — «Шальке» — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Уніон» (Берлін) та «Шальке» (Гельзенкірхен).

"Уніон" - "Шальке" - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика"Уніон" - "Шальке" - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Уніон» (Берлін) — «Шальке» (Гельзенкірхен) — 0:0 (0:0)

Попередження: Моріц Єнц (22), Кевін Беренс (32), Гіссельманн (55)

Огляд матчу «Уніон» — «Шальке»:

Матч між Union Berlin та FC Schalke 04 на Stadion An der Alten Försterei завершився нульовою нічиєю. Обидві команди доклали великих зусиль, але жодна з них не змогла забити, внаслідок чого рахунок 0:0. У матчі було кілька моментів для обох команд: К. Беренс з Union Berlin був близький на восьмій хвилині, а Фрей з FC Schalke 04 — на 43-й. Також було розіграно кілька жовтих карток: К. Беренс із «Юніон Берлін» отримав одну на 32-й хвилині, а М. Єнц із «Шальке-04» отримав одну на 22-й хвилині.

Гіссельманн з Union Berlin також отримав жовту картку на 55-й хвилині. У матчі також було п’ять замін: «Шальке-04» зробив три заміни на 36-й, 79-й та 90-й хвилинах, а «Уніон Берлін» зробив дві заміни на 66-й та 81-й хвилині. У цих замінах брали участь гравці Дж. Уронен, С. Теродде, М. Фрей, К. Караман, К. Бруннер, П. Сеген, А. Лайдуні, С. Мішель, М. Торсбі, Дж. Хаберер, Дж. Руссільон та ін. Ж. Сібачеу виходить на заміну. Незважаючи на завзяті зусилля обох команд, жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута, і матч закінчився нульовою нічиєю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Баварія» — «Уніон», «Шальке» — «Штутгарт».