«Райо Вальєкано» — «Севілья» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 19:15 19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Райо Вальєкано» (Іспанія) ... «Райо Вальєкано» — «Севілья» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Райо Вальєкано» (Іспанія) та «Севілья» (Іспанія).

"Райо Вальєкано" - "Севілья" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Райо Вальєкано" - "Севілья" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Райо Вальєкано» (Іспанія) — «Севілья» (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Лежен (65) — Сусо (29)

Попередження: Гарсія (38), Лежен (49), Ісі Паласон (69), Ю. Ен-Несірі (85), Алехандро Катена (90+4)

Огляд матчу «Райо Вальєкано» — «Севілья»:

Матч між «Райо Вальєкано» та «Севільєю» завершився внічию 1:1 на «Естадіо де Вальєкас». Райо Вальєкано було завдано удару вже на 29-й хвилині, коли Сусо відкрив рахунок «Севільї». Райо Вальєкано мав добре захищатися від тиску «Севільї», і в підсумку на 38-й хвилині Фран Гарсія отримав жовту картку. У другому таймі відбулися деякі тактичні зміни: Севілья провела першу заміну на 46-й хвилині, а Р. Світ вийшов замість Х. Наваса. У відповідь Райо Вальєкано отримав жовту картку Ф. Лежену на 49-й хвилині, коли вони сподівалися повернутися в гру.

Райо Вальєкано зрештою зрівняв рахунок на 65-й хвилині завдяки голу Ф. Лежена. За хвилину вони зробили свою заміну, замість Р. де Томаса вийшов О. Трехо. На 76-й хвилині «Севілья» зробила третю заміну: замість Ю. Ен Несірі вийшов Л. Окампос. Райо Вальєкано зберіг свою позицію та був підтриманий ще двома замінами; перший стався на 78-й хвилині, коли С. Камелло був замінений У. Лопесом, а другий — на 81-й хвилині, коли Сусо був замінений на Е. Ламелу за «Севілью». Матч закінчився внічию 1:1, всього було показано чотири жовті картки; два для Райо Вальєкано на 38-й та 49-й хвилині та два для «Севільї» на 85-й та 90-й хвилинах відповідно.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Кадіс» — «Райо Вальєкано», «Севілья» — «Осасуна».