«Ланс» — «Нант» — 3:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 20:05 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ланс» (Франція) та ... «Ланс» — «Нант» — 3:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ланс» (Франція) та «Нант» (Франція).

"Ланс" - "Нант" - 3:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Ланс" - "Нант" - 3:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Ланс» (Франція) — «Нант» (Франція) — 3:1 (2:1)
Голи: Д. Мачадо (34), Едріан Томассон (36), Траоре (74) — Молле (40)

Огляд матчу «Ланс» — «Нант»:

Ланс і Нант зустрілися на стадіоні Болларт-Деліліс у матчі Ліги 1. На 34-й хвилині Ланс забив перший гол, коли Мачадо направив м’яч у дев’ятку. Усього за дві хвилини О.Томассон подвоїв перевагу господарів, пробивши дальнім ударом у дев’ятку. Нант відіграв один м’яч на 40-й хвилині завдяки голу Ф. Моллі. Незабаром «Ланс» повернув собі контроль у другому таймі, коли Траоре забив автогол. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін: спочатку Ланс вивів Л. Опенду замість А. Томассона, а Д. Коста вийшов замість А. Фульджіні.

У відповідь «Нант» залучив Мостафу Мохамеда, Дж. Хаджама та С. Мутуссамі замість А. Делора, Е. Гессана та П. Чирівелли відповідно. «Ленс» продовжив свою атакуючу майстерність, зробивши нові заміни: М. Хайдар замінив Д. Мачадо, а Х. Онана замінив С. Абдула Самеда. Вони також вітали у Ф. Сотоке Р. Лабо у їхній п’ятій та останній зміні. «Нант» завершив гру чотирма замінами, викликавши М. Сіссоко, Л. Дусе, М. Симона та М. Коко, відповідно, у пошуках порівняльного рахунку. «Ленс» зберіг лідерство і здобув перемогу з рахунком 3: 1 в основний час.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Монпельє» — «Ланс», «Нант» — «Ренн».