«Борусія Д» — «Герта» — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 20:30 19 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Боруссія Д» (Дортмунд) ... «Борусія Д» — «Герта» — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Боруссія Д» (Дортмунд) та «Герта» (Берлін).

"Борусія Д" - "Герта" - 4:1. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика"Борусія Д" - "Герта" - 4:1. Чемпіонат Німеччини, 21 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Боруссія Д» (Дортмунд) — «Герта» (Берлін) — 4:1 (2:0)
Голи: К. Адейємі (27), Мален (32), М. Реус (76), Дж. Брандт (90) — Тусар (47)

Попередження: Чигерчі (58), Раєрсон (59), Агустін Рогель (75)

Огляд матчу «Борусія Д» — «Герта»:

На 27-й хвилині К. Адейемі забив перший гол за «Борусію Дортмунд» у матчі проти «Герти» у SIGNAL IDUNA PARK. Усього через п’ять хвилин Мален подвоїв перевагу господарів. На 35-й хвилині К. Адейємі був замінений на Дж. Байно-Гіттенса. Берлінська «Герта» наполягала на поверненні у другому таймі, коли Л.Тусар забив перший гол гостей на 4-й хвилині перерви. Після цього Т. Чигерчі та Дж. Райєрсон отримали жовті картки. На 65-й хвилині С.Озджан замінив Дж.Беллінгема, а Д.Мален був замінений на С.Халлера одночасно.

Побачивши, що дортмундська «Борусія» домінує у матчі, берлінська «Герта» провела низку замін, вийшовши вперед на С. Сердара, Ю. Боетіуса, Ф. Уремовича та О. Рогеля. На посилення оборони Берліна також вийшли Ф. Нідерлехнер та Д. Лукебакіо. У ході матчу О.Рогель на 75-й хвилині отримав жовту картку. На 76-й хвилині бомбардир матчу М. Реус, що діє, забив третій гол за свою команду, а останній гол забив Я. Брандт ближче до кінця матчу. Невдовзі після цього М. Реус замінили Н. Суле, а К. Боатенг вийшов заміну Т. Чигерчі на 79-й хвилині. У підсумку матч завершився перемогою дортмундської «Боруссії» з рахунком 4:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Хоффенхайм» — «Боруссія Д», «Герта» — «Аугсбург».