Яремчук зіграв за «Брюгге» дев’ять хвилин і пішов з поля без голів, але з жовтою карткою

2023-02-19 22:03 Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук продовжує випробовувати проблеми з ігровою практикою за свій нинішній клуб. ... Яремчук зіграв за «Брюгге» дев’ять хвилин і пішов з поля без голів, але з жовтою карткою

Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук продовжує випробовувати проблеми з ігровою практикою за свій нинішній клуб.

Роман Яремчук

Після того, як 27-річний футболіст провів на лавці запасних матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з португальською «Бенфікою» (0:2), Яремчук з’явився на полі в сьогоднішній зустрічі чемпіонату Бельгії з «Серкль-Брюгге» (2:2), але тільки на 81-й хвилині гри.

За відведений йому ігровий час нападник результативними діями відзначитися не зумів, і при цьому отримав жовту картку (на другій компенсованій хвилині другого тайму).

У поточному сезоні Яремчук взяв участь у 20 матчах своєї команди, але всього у восьми випадках опинявся в стартовому складі. Із результативних дій на рахунку українця два голи і дві результативні передачі.