«Айнтрахт» — «Наполі» — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-02-22 00:00 21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися «Айнтрахт» (Німеччина) та «Наполі» (Неаполь). ... «Айнтрахт» — «Наполі» — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися «Айнтрахт» (Німеччина) та «Наполі» (Неаполь).

"Айнтрахт" - "Наполі" - 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика"Айнтрахт" - "Наполі" - 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

«Айнтрахт» (Німеччина) — «Наполі» (Неаполь) — 0:2 (0:1)
Голи: Осімхен (40), Ді Лоренцо (65)

Попередження: Мін Чже Кім (38), Гьотце (60), Ельджиф Ельмас (83)

Огляд матчу «Айнтрахт» — «Наполі»:

Айнтрахт Франкфурт та Наполі зустрілися у Deutsche Bank Park у матчі Ліги чемпіонів УЄФА. На 36-й хвилині «Наполі» мав чудову нагоду відкрити рахунок із пенальті, але К.Кварацхелія не реалізував. За дві хвилини Кім Мін Чже з «Наполі» отримав жовту картку, а потім на 40-й хвилині В. Осімхен забив перший гол. Потім «Айнтрахт Франкфурт» скоротився до 10 осіб, при цьому Р. Коло Муані отримав наказ про марш на 58-й хвилині, а М. Готце отримав попередження хвилиною пізніше. На 65-й хвилині Г. Ді Лоренцо забив гол, подвоївши перевагу «Наполі», і його команда продовжувала лідирувати в матчі.

Згодом «Айнтрахт Франкфурт» зробив дві заміни: А. Кнауфф та Р. Борре були представлені замість Бути та Дж. Ліндстрема на 69-й хвилині. Потім «Наполі» також вніс дві заміни: Х. Лосано та Е. Ельмас замінили Т. Ндомбеле та А.З. Ангуїсу на 80-й хвилині. Потім була третя заміна «Айнтрахта Франкфурта», замінивши М. Готце на Ф. Аліду на 81-й хвилині. Третьою заміною «Наполі» став К. Кварацхелія замість М. Політано на 84-й хвилині, а за кілька хвилин В. Осімхен також був замінений на Г. Сімеона. «Айнтрахт Франкфурт» вніс четверту та останню зміну у компенсований час, замінивши П. Макса на К. Ленца. Навіть з одним гравцем «Айнтрахт Франкфурт» зумів утримати відставання до одного гола, поки за хвилину до основного матчу «Наполі» не зробив рахунок 2:0 і вирвався вперед у матчі-відповіді.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Наполі» — «Айнтрахт», «Наполі» — «Айнтрахт».